У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Jazz Mission. Джазовий оркестр «Music Lab»

21 лютого 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

21 лютого 2020 в Жовтневому Палаці в Києві відбудеться концерт джазового оркестру MusicLab, присвячений 30-річчу проекту. Цим виступом музиканти відкриють великий міжнародний тур Jazz Mission. Адже саме MusicLab стали першими пропагандистами джазу у незалежній Україні та започаткували фестиваль Осінній джазовий марафон, який у свою чергу надихнув на організацію інших українських регіональних фестивалів. І з тих пір джазу в Україні стає все більше!
 
Отож, цього вечора куштуємо пряні міцні джазові коктейлі. Джазові стандарти, сміливі експерименти та аранжування, сучасні інтерпретації та зіркові гості. Справжнє свято джазу в Києві вже зовсім скоро! Будьте першими, хто побачить виступ туру Jazz Mission!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Jazz Mission. Джазовий оркестр «Music Lab» відбудеться 21 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Жовтневий Палац (МЦКМ Малий зал). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+