Вистава «Історії кохання для дорослих»

23 вересня 2021, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

На вас чекає комедія-кабаре за новелами польського автора Збігнєва Ксьоджика. Це будуть відверті діалоги про “це” та все інше, що пов’язане з коханням. На виставі глядачам  доведеться не тільки посміятися, а й замислитися над власними стосунками. Виставу поставив заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жила.
 
На вас чекає зустріч не тільки з відомими українськими акторами, а й з бізнесменом та письменником  Гаріком Корогодським, для якого це буде акторський дебют. Ще одна несподіванка - участь фронтмена гурту “Друга Ріка” Валерія Харчишина. Тепер він не тільки співає про любов, але говорить про неї вустами свого героя. Не менш цікава і історія героїнь відомої ведучої Яніни Соколової. Вона грає нещасливу дружину, повію і шукачку романтичних пригод.
 
Вистава для дорослих
Про ЦЕ не звикли говорити вголос, але наші бажання нікуди не зникають. І почати розмову просто зі сцени - це крок, який вартий поваги. Це вистава, яку варто побачити і послухати. Тому що сексуальність, сумніви, страхи і почуття не залежать від віку, статі  кількості партнерів і зовнішності. Це частина людської природи, яка керує нашими вчинками набагато більше, ніж можна подумати.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава «Історії кохання для дорослих» відбудеться 23 вересня 2021, 19:00, четвер в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram