Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Ток Шоу Inspire

5 жовтня 2019, 18:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ток Шоу Натхнення - це івент, мета якого полягає в тому, щоб навчати, надихати і мотивувати життєвими історіями гостей. Деякі з них - відомі особистості, інші - місцеві герої, чиї життя і досягнення могли послужити нам прикладом і надихнути.
 
Шоу було вперше організовано 2 роки тому в Харкові. Студентський медичний університет з Нігерії - Джозефом.
 
В гостях будуть герої війни і ветерани. Геннадій Місодаєв - хірург-волонтер, який врятував життя кількох поранених солдатів, і був нагороджений медаллю за героїзм. Валерій Рак - солдат, який був поранений під час війни і став інвалідом, але після декількох тренувань і наполегливих тренувань почав знову ходити.
 
Також ви почули багато інших дивовижних історій.
 
Ці герої поводяться таким чином.
 
Унікальний формат проведення шоу - на двох мовах (російська та англійська) - привертає велику аудиторію.
 
У мене немає аналогів в Україні!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Ток Шоу Inspire відбудеться 5 жовтня 2019, 18:30, субота в Готель "Visak". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+