Il Volo

23 жовтня, 19:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Опис

Згадуємо Євробачення 2015: класична симфонія, поп-музика і традиційна опера воєдино, титуловане чоловіче тріо з Італії...


Ще не здогадалися, хто ці хлопці? Тоді увага, правильна відповідь (барабанний дріб) - Іль Воло! Цікаво, коли вони вже приїжджають в Київ? Вже цієї осені, а саме, 23 жовтня 2017 року. Місце проведення концерту - Палац спорту. Час початку сенсації - 19:00.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Il Volo відбудеться 23 жовтня, 19:00, понеділок в Палац Спорту. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+