Вистава "#ГРАВЦІ"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

М.Гоголь
Драмеді в 2-х діях
Режисер - П. Гатілов
 
Немає в світі більш затягуємого заняття, ніж азартні ігри. А особливий азарт виникає, коли є можливість в момент розбагатіти. Безсмертний твір Гоголя «Гравці», яке ставилося незліченну кількість разів по всій Європі, напевно припаде до смаку всім любителям театру. Наше детективне драмеді це спроба розкрити глибину гумору автора, якби проголосити тим самим еру Гоголя. Це наміри відкрити глядачеві справжню природу Гравця, який, як Берсерк безперешкодно рухається до своєї кінцевої мети і готовий заради цього на все. Наш вистава це атракціон неймовірних шахраїв і драма розбитих надій.
 
Сама історія розповідає нам про шахрая, який сам виявляється жертвою. Ця історія перегукується з ще одним твором Миколи Васильовича «Мертві душі», де людина, яка намагається провести всіх навколо, сам стає беззахисним перед плутощами.
 
Стиль і склад автора з його забавними оборотами зазвучить сьогодні особливо забавно і зворушливо.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "#ГРАВЦІ" відбудеться 29 жовтня 2020, 19:00, четвер в Центр культури та мистецтв МВС. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram