У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Ігри на задньому подвір'ї"

11 лютого 2022, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Дана вистава є цікавою розповіддю, яка є не тільки дуже веселим і сатиричним, але й корисним і пізнавальним для кожної людини. П'єса "Ігри на задньому подвір'ї" поставлена за сюжетом популярної книги відомої письменниці Е. Мазії, що, у свою чергу, пам'ятає про труднощі юнацтва та хоче допомогти молодим дівчатам та хлопцям у цей тяжкий час.
 
"Ігри на задньому подвір'ї"– це повчальна розповідь про життя сучасних підлітків. Кожна людина пам'ятає про те, як важко часом доводилося в цьому віці, не забуває про ті зіткнення та відкриття, що тоді відбувалися. У центрі подій – зал суду, де ув'язнили кількох людей у справі про згвалтування молодої дівчини. Тільки саму історію не можна називати сухою і односкладовою, адже вона тісно сплітається з душевними переживаннями героїв і розкриває їх становлення як особистостей. Головна тема судового розслідування навіть не сам факт безжалісного провини, а саме розкриття людської натури, яка, як відомо, є справжніми потьомками.
 
У спектаклі зайняті артисти: Наталія Жук, Ангеліна Симонова, Олександр Соколенко, Дмитро Симоненко, Гліб Суряга, Кирило Данчук, Євген Щербань, Олександр Валюк, Олександр Крючков.
 
Цей чарівний спектакль – це подія, яку справжній театральний фанат не може пропустити!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Ігри на задньому подвір'ї" відбудеться 11 лютого 2022, 20:00, п’ятниця в Театр ім. Лесі Українки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+