У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Графиня Маріца

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі оперети в Києві відбудеться класична оперета Імре Кальмана «Графиня Маріца». Право на постановку вистави театру передала сама дочка композитора Івонна Кальман. Спеціально для вистави було створено нове лібрето і текст музичних виступів. Постановник Богдан Струтинський вважає, що вистави повинні відповідати викликам сучасності і бути актуальними, навіть якщо це класика. Саме тому в розкішному маєтку графині обговорюють гарячі теми інфляції і економічні реформи.
 
Разом з тим, у віставі збережено дух дворянського життя, і угорські мотиви, в тому числі в костюмах героїв, які були створені спеціально для цієї оперети. У сценографії перевагу віддано синього кольору, який часто використовується в народних костюмах Угорщини, а хореографічний деверсмент по суті являє собою угорський канкан.
 
Музика оперети - це ряд популярних шлягерів на тему любові. Адже всі герої оперети закохані одне в одного, хоча на перший погляд здається, що їх розділяє майнова і соціальна нерівність. Вас чекають яскраві сольні номери і неймовірні фінали. Всі разом вони створюють чи не найкращу оперету композитора, який зізнався, що після «Графиня Маріца» йому було важко написати наступну оперету.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Графиня Маріца відбудеться 2 березня 2022, 19:00, середа в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.