Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Оперета "Графиня Маріца"

15 квітня 2020, 19:00, середа
Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

«Графиня Маріца» в Києві!
У Театрі оперети в Києві відбудеться класична оперета Імре Кальмана «Графиня Маріца». Право на створення вистави театру передала сама донька композитора Івонна Кальман. Спеціально для вистави було створено нове лібретто та текст музичних виступів. Постановник Богдан Струтинський вважає, що вистави мають відповідати викликам сучасності та бути актуальними, навіть якщо це класика. Саме тому у розкішному маєтку графині обговорюють гарячі теми інфляції та економічні реформи.
 
Разом з тим, у виставі збережено дух дворянського життя, та угорські мотиви, у тому числі у костюмах героїв, які були створені спеціально для цієї оперети. У сценографії перевага віддана синьому кольору, який часто використовується у народних костюмах Угорщини, а хореографічний деверсмент по суті являє собою угорський канкан.
 
Оперета І. Кальмана
Музика оперети — це низка популярних шлягерів на тему кохання. Адже усі герої оперети закохані один в одного, хоча на перший погляд здається, що їх розділяє майнова і соціальна нерівність. На вас чекають яскраві сольні номери і неймовірні фінали. Усі разом вони створюють чи не найкращу оперету композитора, який зізнався, що після «Графиня Маріца» йому було важко написати наступну оперету.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Оперета "Графиня Маріца" відбудеться 15 квітня 2020, 19:00, середа в Театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+