Glenn Miller Orchestra "Jazz Christmas". Київ

Glenn Miller Orchestra "Jazz Christmas". Київ
4 січня, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац)
Купити квитки Залишилось квитків: 1762
5 січня, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац)
Купити квитки Залишилось квитків: 1857

Про подію

Фантастичне Різдво!
Джаз, драйв і неймовірно позитивні емоції!
 
4 і 5 січня Всесвітньо відомий Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена приземлиться в Києві, щоб зіграти свої фірмові святкові концерти «Jazz Christmas». «Нехай ваші ноги кинуться в танок, а обличчя осяє щаслива посмішка, адже це - головне, для чого людство придумало музику Джаз!» - кажуть самі музиканти.
 
The World Famous Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden особливого представлення не потребує, його слава поширилася не тільки в рідній Німеччині, але і далеко за її межами. Оркестр по праву є улюбленцем київської публіки, завдяки своїй неймовірній енергії, експресії, приголомшливому відчуття музики і професіоналізму.
 
Керівник оркестру Віл Салден - знаменитий музикант і виконавець з Нідерландів, зумів зібрати у себе відмінних музикантів з різних країн. Віл відтворив звучання тієї музики, яка звучала в оркестрі самого Гленна Міллера. Оркестр дав понад 4,5 тисячі концертів, які відвідали 5,1 млн. Чоловік! І не дивно, адже концерти оркестру Гленна Міллера - це виключно живий звук і море позитиву, що виходить зі сцени від кожного учасника колективу!
У ці прекрасні вечори, тільки для Вас, запаморочливий джаз і свінг, найпопулярніші композиції епохи біг-бендів та сучасні хіти від одного з кращих світових джаз-оркестрів.
 
І нехай ваше життя буде вільним і щасливим, як ця вічно молода і сонячна музика!
 
    

Питання? Відповідь!
+