Інформація щодо обмеження масових заходів!

Гарік Кричевський «Улюблені пісні. Live 2020»

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

23 лютого 2020 року у Національному палаці культури «Україна» відбудеться концерт найбільш відомого шансоньє нашої країни, заслуженого артиста Гаріка Кричевського «Улюблені пісні. Live 2020»! Кожен виступ артиста, це ніби щира розмова з давніми друзями, а цього зимового вечора він виконає найулюбленіші пісні за всю свою багаторічну кар’єру.
 
Концерт улюблених пісень
Недарма співак отримав премію «Шансон» і вже багато років продовжує зігрівати серця слухачів своїми теплими та живими історіями. Усім киянам і гостям столиці добре знайомий ліричний герой Гаріка Кричевського. Він ніби персонаж нашого дитинства, що жив у сусідньому дворі. Або ж наш однокласник чи друг. Трохи авантюрний, трохи романтичний. Закоханий у різних жінок, але кожного разу — як в одну-єдину. Він вірить у свою щасливу долю і філософськи сприймає всі життєві труднощі. Його пригоди численні і йому завжди є що розповісти, а головне — його завжди хочеться слухати.
 
Приходьте на концерт Гаріка Кричевського і проведіть вечір серед справжніх друзів.
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Гарік Кричевський «Улюблені пісні. Live 2020» відбудеться 23 лютого 2020, 18:00, неділя в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+