У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

День Музики Фридерика Шопена

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

21 лютого 2020 року у Національній музичній академії ім. Чайковського в Києві відбудеться музичний марафон «День музики Фредеріка Шопена» до Дня народження великого композитора. Саме у цьому році виповнюється 210 років неймовірно геніальному музиканту, якому доля дала тільки 39 років життя. У цей вечір на сцену Київської консерваторії вийдуть одразу вісім піаністів-віртуозів, які зіграють твори майстра. Серед них буде і Народний артист України, піаніст-віртуоз Юрій Кот. На вас чекають патетичні полонези, легкі мазурки, ліричні балади, мелодійні вальси і неперевершені ноктюрни — всі найкращі твори Фредеріка Шопена у неймовірному виконанні.
 
Концерт фортепіанної музики
Концерти на честь Шопена відбудуться також у Львові і Харкові і у них візьмуть участь найкращі артисти. Організатор заходів Національна концертна агенція «UKR Artists».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

День Музики Фридерика Шопена відбудеться 21 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.