FANTASTIC TIME. Kyiv Fantastic Big Band

26 червня 2018, 19:30, вівторок
Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Бувають в житті такі вечори, атмосферу яких пам'ятаєш ще багато-багато років. Це не просто приємно проведений час - це фантастичний час, згадуючи який - зупиняється все навколо, зникають всі сторонні звуки і ти вже не тут і зараз, а там...... Там ти, пам'ятаєш запах, атмосферу, пам'ятаєш компанію, місце і щось ще, що складно зрозуміти і вловити, те, що дійсно називається щастям.
     Атмосферу вечора для Вас буде створювати Fantastic Big Band. Цей колектив входить до складу Kyiv Fantastic Orchestra, добре відомого в Україні та за її межами як Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України, заснований ще в 1979 р У різний час з колективом працювали виконавці, композитори, диригенти, які створили національну музичну традицію. Оперні корифеї Дмитро Гнатюк, Анатолій Кочерга, Анатолій Мокренко, Анатолій Солов'яненко, Євгенія Мірошниченко, Юрій Богатиков, Валентин Пивоваров, Іван Пономаренко, Лідія Забіляста; зірки естради - Софія Ротару, Микола Мозговий, Іван Попович, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Ніна Матвієнко.
    За цей час, FantasticBigBandстав легендою, в складі якого професійні музичні чарівники:
- п'ять саксофонів,
- чотири тромбони,
- чотири труби,
- дві гітари,
- клавіша
- і ударник.
Все це під керівництвом Ігоря Чернова, ну а закрутить всіх у звуках відомий диригент Віталій Фізер. З 2014 року - диригент Київського симфонічного оркестру "Lords of the Sound". З 2016 по 2017 - диригент симфонічного оркестру "Академія". Співпрацював з Національним академічним духовим оркестром України й Хоровою капелою імені П. Чубинського. З 2017 року - в.о. диригента в Державному естрадно-симфонічному оркестрі України.
Учасник багатьох концертних програм оркестру, в тому числі у співпраці з відомими виконавцями Євгеном Хмарою, Дариною Ковтун, Дмитром Шуровим (PIANOBOY), Вікторією Литвинчук, Аліною Башкіної, Маргаритою Мелешко та й багатьма іншими.
    У цей вечір прозвучать хіти та музика з відомих кінофільмів починаючи з 20-х років минулого століття і до сьогодні. Це буде і оксамитовий джаз, і сучасні композиції, ті що постійно на слуху, і романтика, і місцями драйв, в цілому, такий красивий вечір в красивому місці. Екран на задньому плані та візуалізація тільки посилять ефект подорожі по часу.
   Запрошуємо стати учасником такого фантастичного часу, створити собі неповторні моменти в своєму житті. Приходьте на один з циклу вечорів, де приглушене світло, розкішна атмосфера, приємні напої та музика, яка не одне покоління зробила щасливими, забере Вас з повсякденних буднів і поведе за собою в fantastic time.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

FANTASTIC TIME. Kyiv Fantastic Big Band відбудеться 26 червня 2018, 19:30, вівторок в Grand Hall Kreschatyk. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram