Пісні Євгена Мартинова. Для тих,хто пам'ятає...

Продаж призупинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Оркестр народних інструментів Міжнародного центру культури та мистецтв профспілок України, володар"Гран-Прі» Міжнародного конкурсу «Музика світу в Італії».

Легендарний оркестр народних інструментів святкує свій 60-річний ювілей з дня заснування. Цей унікальний творчий колектив є ровесником Жовтневого палацу, а нині Міжнародного центру культури та мистецтв профспілок України. Очолює цей колектив заслужений працівник культури України — Вікторія Васильєва.

В ювілейному концерті бере участь зірка світової оперної сцени, Народний артист України — Анатолій Кочерга, а також володар — титулу «Голос унікальної краси» ,Народний артист України — Олександр Василенко.

Програма концерту різноманітна-класика і сучасність, закордонні та вітчизняні автори, фольклор народів світу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Пісні Євгена Мартинова. Для тих,хто пам'ятає... відбудеться 26 червня 2018, 19:00, вівторок в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+