У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Billy's Band «Концерт по заявкам»

14 травня 2016, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Радио Джем ФМ представляет: Группа Billy's Band с программой «Концерт по заявкам». 14 мая 2016 года на сцене «Caribbean Club».
 
Группа «Billy's Band» и ее основатель Билли Новак - одно из самых ярких открытий Санкт-Петербурга. За короткое время группа приобрела поистине культовый статус.
 
Интересно, что изначально квартет Billy's Band начинался, как «шутка для друзей», андерграундный проект для богемной тусовки подвальных ночных клубов Питера. Сейчас группа успешно гастролирует, принимает участие в престижных музыкальных фестивалях, снимается на телевидении, серьезно занимается театральными проектами.
 
Музыку этой команды нельзя назвать джазом в чистом виде, это альтернатива американскому холодному джазу, пропитанная питерским хулиганским менталитетом с элементами клейзмера, французского шансона, кантри, английского фолка, городского фольклора, блюза, салонного свинга, мелодичного речитатива, музыкальных номеров из фильмов Тарантино и кавер-версий композиций Тома Уэйтса.
 
14 мая группа «Billy’s Band» отыграет программу «Концерт по заявкам» из своих лучших композиций.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Billy's Band «Концерт по заявкам» відбудеться 14 травня 2016, 19:00, субота в Caribbean Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.