У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Lords of the Sound «Gamer Symphony»

1 квітня 2016, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

1 КВІТНЯ 20:00 ПК КПІ   GAMER SIMPHONY!
 
Анонс цієї концертної програми від "Лордів Звуку" чекали з перших днів появи оркестру на сцені. Прохання і пропозиції сипалися з усіх боків, за що дякуємо наших активних слухачів.І ось ідея дозріла, і близька до втілення! І ми без зайвої скромності заявляємо, що кращий ігровий саунд самих легендарних ігор, чекає Вас на самому безпрецедентному концерті, під назвою GAMER SIMPHONY!
 
Інструментальний ембієнт World of Warcraft, рок-експресія Call Of Duty, симфонічний батл World of Tanks, бравурні і швидкі мелодії з Mafia, величний і натхненний Skyrim, містичний The Witcher, та багато іншіх музичних шедеврів ігрової індустрії, вразять музичну уяву навіть найвибагливішого глядача.
 
До Вашої уваги музика з ігор, таких як: World of Tanks, Crysis, Skyrim, Dota 2, World of Warcraft, Assassin's Creed, Mortal Kombat, Metro:Last Light, Bioshock Infinite, Final Fantasy,The Witcher, Call of Duty, Halo 2, The Last Of Us, Counter-Strike:GO, Mass Effect 3, Metal Gear, League Of Legends, Mafia та ін.
 
Потужне музичне шоу в з’єднанні зі світловими, а так само відео-ефектами зроблять Вас на 2 години покірним і відданим слугою даного концерту. Навіть самі консервативні геймери з 20-ти річним стажем не залишаться без уваги.На їх чекатимуть приємні сюрпризи! Радість музики та гарного настрою Вам подарують:
 
Музиканти оркестру: Андрій Ільницький, Ганна Примакова, Віктор Міщенко, Дмитро Пашинський, Роман Юрчик, Артем Гордык, Дарина Білоцерківська, Марія Балєєва, Аліна Фізер, Юлія Тринька, Денис Стефанко, Микола Булах, Тетяна Войнаровська, Айк Егиян, Єва Примакова, Дарина Бондаренко, Оксана Терпелюк, Олена Василенко, Ірина Савченко, Катерина Маєвська, Марія Ясінська, Володимир Спасіченко, Марина Тавинок, Павло Дідковський, Любомир Клюфинський, Тарас Желізко, Антон Врятував, Микитей Ольга, Остопович Максим, Пилипчук Олександра, 
Микусевич Настя.
 
Диригент: Віталій Саражинский.
Диригент: Віталій Фізер.
Продюсер: Андрій Новаторів.
 
Загалом, БУТИ ТРЕБА! ВІДВІДАТИ НЕОБХІДНО, і ПРОПУСТИТИ - НЕМОЖЛИВО!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Lords of the Sound «Gamer Symphony» відбудеться 1 квітня 2016, 20:00, п’ятниця в Будинок культури НТТУ (КПІ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.