У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Kahaberi & Khanums

25 березня 2016, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Kahaberi & Khanums. 25 марта 2016 года на сцене клуба «Atlas».
 
Kahaberi (Кахабер Цискаридзе) - один из тех оригинальных грузинских музыкантов, кто известен далеко за пределами Грузии. Он органично вплел национальный музыкальный фольклор, его драйв, ритмику и мелодичность в контекст современной танцевальной музыки, представляя в клубах по всей Европе такое узнаваемое и популярное грузинское этно в обертке ethno electronic house. Кахабер - один из тех музыкантов, успех которого может предсказать каждый, кто услышит эту музыку хоть раз. Современнный сплав электронной и этнической музыки в подаче Кахабера расширяет границы популярнейшего современного направления world music!
 
Кахабер - профессиональный музыкант, продюсер, барабанщик и перкуссионист, автор успешных музыкальных проектов, известных на международном уровне, впервые представляет в Киеве в «Атласе» новый клубный электрофолк-проект «Kahaberi & Khanums» совместно с женским трио в составе Эки Гурешидзе, Дианы Зурабян и Анны Пилпани. Энергия «Kahaberi & Khanums».
 
«Kahaberi & Khanums» - это грузинский «музыкальный енергетик», современный этно-допинг, который необходим каждому поклоннику драйва, пульсирующего в неповторимом музыкальном этносе!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Kahaberi & Khanums відбудеться 25 березня 2016, 20:00, п’ятниця в клуб Atlas. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.