У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Бумбокс

7 лютого 2016, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Необычный музыкальный эксперимент и самый удивительный концерт в истории группы, «Бумбокс» и PMK EventAgency проведут 7 февраля2016 года в клубе ‘Atlas.  Все песни выберут поклонники группы!
 
Только представь - все песни выбираешь ты! Программа из 20 песен может выглядеть так: «Вахтерам» - 18 раз, «Полiна» - 1 раз, танец Валика без группы (чтобы не отвлекали) - 1 раз.
 
Никогда еще «Бумбокс» так не зависели от тебя! Выбирай, что ты будешь слушать, иначе мы по старой памяти сыграем нудную двухчасовую программу с редким вкраплением любимых тобой «боевиков».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Бумбокс відбудеться 7 лютого 2016, 19:00, неділя в клуб Atlas. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.