У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Jazz под звездами «ДомРа»

5 січня 2016, 19:30, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт из цикла «Джаз под звездами». Под звездами Atmasfera 360 - только «звезды» джаза! 15 января 2016 года Jazz под звездами «ДомРа».
 
Этно-фьюжн группа ДомРа это украинские мелодии и тексты добытые в фольклорных экспедициях, плюс драйвовая аранжировка в этно-фьюжн стиле, а также один из сильнейших на Украине женскихй фольклорных голосов. Немаловажно то, что домрист группы импровизирует в джазовой манере.
 
«Концерты под звездами» - это симбиоз визуальных технологий 21-го века и живой музыки от лучших музыкантов и известнейших музыкальных коллективов. Концерты под звездами в Atmasfera 360 открывают новый дар: вы сможете не только слышать, но и видеть музыку!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Jazz под звездами «ДомРа» відбудеться 5 січня 2016, 19:30, вівторок в Кинотеатр «ATMASFERA 360». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.