У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ехать надо?

20 лютого 2016, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

20 февраля, 19:00 -  Дом офицеров, ул.Грушевского, 30/1
 
«ЕХАТЬ НАДО?» - ОЧЕНЬ ОДЕССКИЙ СПЕКТАКЛЬ
 
премьера спектакля  состоялась 9 апреля 2012 года! Вы хотите настоящей Одессы, а не дешевых анекдотов и мифических жуликов – тогда этот спектакль именно для вас. А драма это или комедия – каждый решит сам. «Ехать или не ехать?» -  сегодня этот вопрос можно услышать только от таксистов, дежурящих на вокзале и в аэропорту. 
 
Но!  70-е годы прошлого века, магазины пустые, холодильники полные, все при работе, но выше головы не прыгнешь. Обычная одесская семья получает вызов на ПМЖ, от зарубежного  родственника.  «Ехать или не ехать?» – вопрос почище чем у Гамлета.
 
В ролях: Елена Головина,Сергей Олех, Игорь Тильтиков, 
Кира Бликова, Игорь Онищенко. 
Автор пьесы и режиссер-постановщик - Юрий Бликов .

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Ехать надо? відбудеться 20 лютого 2016, 19:00, субота в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.