У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

APOCALYPTICA

1 грудня 2015, 20:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Довольно долго Апокалиптика была группой, которую все воспринимали как коллектив парней из Финляндии, играющих песни группы Metallica на виолончелях. Такие себе выпускники музыкальной академии мирового уровня, создающие не поддающиеся описанию вариации в жанре симфонического (виолончельного) метала. Позже репертуар расширился кавер-версиями на работы Rammstein, Slipknot и других знаменитых команд. Сегодня весь мир твердит о том, что участники группы Апокалиптика открыли новое течение в рок-музыке, получили мировое признание, количество проданных экземпляров их альбомов достигает сотен тысяч.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

APOCALYPTICA відбудеться 1 грудня 2015, 20:00, вівторок в Stereo Plaza. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+