У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Asking Alexandria

3 листопада 2015, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Готовься встретить самый ожидаемый «тяжелый» камбэк года! Asking Alexandria – снова в Киеве! Грандиозный концерт с участием нового фронтмена, нашего соотечественника, Дениса Шафоростова состоится 3 ноября. Приглашает столичный клуб Бинго.
 
В прошлом году британская группа дала крутейший концерт в Киеве, было предостаточно живого пост-хардкора с присущими Asking Alexandria элементами электронного и рок-н-рольного звучания.
 
Но теперь-то тебя ожидает нечто невероятное: обновленная команда, принявшая в свои ряды талантливого украинца. Денис Стофф (именно под таким именем вокалист известен в кругу иностранных слушателей) превзошел все ожидания участников группы и покорил публику уже на первом выступлении.
 
Замена Дэнни Уорснопа Денисом Шафоростовым нелегко далась музыкантам Asking Alexandria.
 
Но когда на первом совместном выступлении (фестиваль Rock For People) они увидели, как эмоционально принимает нового фронтмена зал, все сомнения развеялись. Стало понятно: группа на пороге чего-то нового и яркого!
 
Британская команда полна творческих планов. Недавно вышел известный сингл I Won’t Give in, готовится материал для нового альбома.
Приходи на концерт одной из самых известных сегодня альтернативных рок-групп в мире. Не забудь прихватить пару-тройку друзей. Будет разрыв!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Asking Alexandria відбудеться 3 листопада 2015, 19:00, вівторок в Bingo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+