У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Green Grey

30 серпня 2015, 21:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

30 Августа прощаемся с летом в "Docker Pub" вместе с Green Grey!
 
В предпоследний день лета предлагаем всем собраться в Докер пабе и хором спеть "Лето засыпай, Лето Баю-Бай MF"! На концерте любимой группы будут представлены авторские ремейки на легендарные боевики "Под Дождем", "Депрессивный Листопад", "Аргументы и Факты", "Тот День"," Все Будет Хорошо", "Шала- Ла", "Эмигрант", а также абсолютно новые треки.
 
Гости будут иметь возможность оценить новую концертную программу и звучание от Green GreyNew "DubRock".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Green Grey відбудеться 30 серпня 2015, 21:00, неділя в Docker Pub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.