У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Группа КОНТРАБАНДА. Песни из Одессы

12 серпня 2015, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Арт-паб "Бочка на Подоле" имеет счастье пригласить Вас на посмотреть лучших исполнителей одесских песен - группа "Контрабанда".

Вы своими ушами услышите: "Одесса-мама", "Мясоедовская", "Мишка-одессит", "Мурка", "Ах, ОДесса", "Шаланды" и многое другое!
 
В программе также ПИВО и РАКИ!
Количество мест органичено!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Группа КОНТРАБАНДА. Песни из Одессы відбудеться 12 серпня 2015, 19:00, середа в Арт-Паб "Бочка". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.