Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Музика країни Аль-Андалус

17 червня 2015, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

17 червня 2015 року у київському Будинку Актора, унікальний та єдиний подібний у масштабі України ансамбль східної та давньої музики «Тарáб андалусí» представляє слухачам свою нову історично-пізнавальну програму «Музика країни Аль-Андалус».

Ми запрошуємо на свій концерт шанувальників вишуканої давньої, етнічної або незвичайної живої музики, а також всіх тих, хто любить стародавні культури Сходу та Іспанії, цікавиться історією, витонченою поезією, іноземними чи давніми мовами, або просто є романтиком або творчою особистістю та потребує нових емоцій та особливих вражень для власної душі та власної творчості.

«Аль-Андалус» - велична мусульманська країна, що існувала у середні віки на території давньої Іспанії між 711 до 1492 роками, що була високорозвиненим осередком культури, науки, технологій та суспільного прогресу, привнесених з Близького Сходу, що мали визначний вплив на розвиток всієї європейської культури у період «темних віків» середньовіччя та у значній мірі зумовили європейський Ренесанс.
 
У програмі «Музика країни Аль-Андалус» пролунають музика, пісні та поезія народів країни «Аль-Андалус» - арабів та маврів, мозарабів, іспанців-християн часів Реконкісти, сефардів та морісків, що виконуватимуться на стародавніх іспанських музичних інструментах та співатимуться мовами середньовічних  Сходу та Іспанії. Дізнатися більше про історію та культуру тих часів можна придбавши програмку концерту при вході, або завітавши на нашу сторінку Інтернет: tarab.kiev.ua.
 
У концерті приймають участь відомі київські музиканти:

Костянтин Красноухов (спів, уд, латинська гітара) - автор та художній керівник проекту
Олена Шикура (спів, латинська гітара)
Михайло Качалов (віола, шабеба)
Максим Бережнюк (ней, шабеба, балабан)
Олекса Кабанов (салтеріон, санфона, мавританська гітара, уд, таріха, органіструм)
Орхан Агабейлі (дарбуга, бендайр)

Перед концертом відомий київський східно-знавець Дмитро Мазуренко пригощає глядачів чаєм за давніми мавританськими рецептами. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Музика країни Аль-Андалус відбудеться 17 червня 2015, 19:00, середа в Дом Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+