У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Пливе моя душа

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Українські вечорниці «Пливе моя душа». 27 квітня 2015 року на сцені Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
 
Чи знайома вам легенда про те, що коли Бог роздавав дарунки, українцям дісталася пісня?! Україні, дійсно, дісталися дивовижні пісні і прекрасні голоси.
 
У концерті «Пливе моя душа» ви почуєте українські народні пісні та популярні пісні, романси та арії з опер у виконанні відомих оперних співаків:
Олени Гребенюк - володарки дивовижного ліричного сопрано, лауреата міжнародних конкурсів, солістки Київського муніципального театру опери та балету для дітей та юнацтва;
Георгія Нечаєва - тенора, лауреата та дипломанта міжнародних конкурсів, соліста Київського муніципального театру опери та балету для дітей та юнацтва;
Анатолія Юрченка - баритона, заслуженого артиста АРК, який продуктивно працює в Національній філармонії України та Київському муніципальному театрі опери та балету для дітей та юнацтва.
 
Концерт складається з 4 частин:
- Блок, де прозвучать популярні українські пісні
- Блок, де прозвучать українські народні пісні
- Блок, де прозвучать українські романси
- Блок, де прозвучать оперні арії українських композиторів.
 
Концерт «Пливе моя душа» витриманий у форматі «Вечорниці» (Пояснення: Вечорниці - одна з форм осінньо-зимових вечірніх розваг, в ході яких розповідають казки, співають, танцюють, об'єднуючи роботу з розвагами).
 
У концерті ви почуєте сольне виконання, дуети і навіть тріо. Класична частина програми виконується з концертмейстером, популярні пісні і арії з опер - під «мінус».
 
 
 
 
 
Побудова концерту.
 
Блок популярних українських пісень:
«Кохана» (дует)
«Водограй»
«Скрипка»
«Червона рута»
«Мальви».
 
Блок народних українських пісень:
«Нащо мені чорні брови»
«Чорнії брови, карії очі»
«Ніч яка місячна»
«Гандзя».
 
Блок українських романсів:
Жербін «Пливе моя душа»
Степовий «Зустрітися, щоб зразу розлучитися»
Стеценко «З журбою радість обнялась»
Кос-Анатольський «Два потоки з Чорногори»
Кос-Анатольський «Україна»
Лисенко «Безмежноє поле».
 
Блок оперних арій українських композиторів:
Арія з опери «Наталка-Полтавка»
Лисенко «Вальс Венери» із опери «Енеїда»
Гулак-Артемівка дует Карася і Одарки з опери «Запорожець за Дунаєм»
Гулак-Артемівка арія Андрія з опери «Запорожець за Дунаєм».
 
Хрометраж: 1 година 20 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Пливе моя душа відбудеться 27 квітня 2015, 20:00, понеділок в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.