У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музика країни Аль-Андалус

18 березня 2015, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем’єра! Київський театр танцю та музики «Дуенде фламенко» (flamenco.kiev.ua) презентує абсолютно новий та абсолютно унікальний в масштабах всієї країни музичний проект: ансамбль музики середньовіччя та близького сходу «Тарáб андалусí» із історично-пізнавальною програмою «Музика країни Аль-Андалус». 18 березня 2015 року на сцені Будинку актора.
 
Єдиний у країні ансамбль подібного складу та напрямку запрошує на свій концерт як шанувальників вишуканої, давньої, етнічної та незвичайної музики, так і всіх тих, хто просто любить стародавні культури Іспанії та Близького Сходу, цікавиться історією, витонченою поезією, іноземними чи давніми мовами, або просто є романтиком або творчою особистістю та потребує нових емоцій та особливих вражень для власної душі та палива для творчості. Ми чекаємо вас усіх! 
 
«Аль-Андалус» - велична мусульманська країна, що існувала у середні віки на території давньої Іспанії між 711 до 1492 роками, що була високорозвиненим осередком культури, науки, технологій та суспільного прогресу, привнесених з Близького Сходу, що мали визначний вплив на розвиток всієї європейської культури у період «темних віків» середньовіччя та у значній мірі зумовили європейський Ренесанс.  
 
У програмі «Музика країни Аль-Андалус» пролунають музика, пісні та поезія народів країни «Аль-Андалус» - арабів та маврів, мозарабів, іспанців-християн часів Реконкісти, сефардів та морисків, що виконуватимуться на стародавніх іспанських музичних інструментах та мовами середньовічних  Сходу та Іспанії, і супроводжуватимуться невеличкою розповіддю про історію та культуру тих часів. 
 
У концерті приймають участь відомі київські музиканти: 
 
 - Костянтин Красноухов (спів, уд, латинська гітара) - автор та художній керівник проекту
 - Олена Шикура (спів, латинська гітара)
 - Михайло Качалов (віола, шабеба)
 - Максим Бережнюк (ней, шабеба, балабан)
 - Олекса Кабанов (салтеріон, санфона, мавританська гітара, уд, таріха, органіструм)
 - Орхан Агабейлі (дарбуга, бендайр).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Музика країни Аль-Андалус відбудеться 18 березня 2015, 19:00, середа в Дом Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+