Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Амадеус

У продажу залишилось 224 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 60 грн
Інші дати
Бронь На касу
48
годин

Про подію

«Амадеус»
 
Переклад з англійської Олександра Степанова
 
Режисер – Максим Голенко
Диригент – Сергій Голубничий
Художник – Володимир Карашевський
Художник з костюмів – Ольга Левченко
Балетмейстер – з. а. України Максим Булгаков
Життя митця можна зробити нестерпним, знищити його фізично, забути його могилу, але він все одно буде жити у своїх творах!
 
Сюжет побудовано навколо Антоніо Сальєрі – віденського композитора, який на той час вже є відомим, успішним та щасливим. Але все змінюється, коли в місто переїздить молодий хуліган Вольфганг Амадей Моцарт.
 
Сальєрі, який колись дав богові обітницю, розуміє, що ніколи не зможе писати таку геніальну музику, яке праведне життя він би не вів. І попри особисте захоплення творіннями Моцарта, придворний композитор намагається усіма можливими способами принизити Амадея і знищити його.
 
Втім навіть хворий і покинутий усіма, Моцарт пише геніальну музику, і Сальєрі розуміє , що програв, і лишається єдиний шанс на славу після смерті – змусити повірити всіх, що це він вбив Моцарта.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Амадеус відбудеться 10 грудня 2021, 19:00, п’ятниця в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

9 грудня, 19:00
Київ Київський національний академічний театр оперети ціна: від 60 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 261
Питання? Відповідь!
+