У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

...И свято верю в чистоту снегов и слов!

25 січня 2015, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Классический Художественный Альтернативный Театр (КХАТ) пргглашает всех ценителей театрального искусcтва на спектакль-вечер романса «...И свято верю в чистоту Снегов и Слов!». 25 января 2015 года на сцене Дома актера.

«...И свято верю в чистоту Снегов и Слов!» - это строчка из знаменитого стихотворения и песни Владимира Высоцкого, который родился 25 января. Но этот спектакль-вечер романса не столько о нём, сколько о его поколении и поколениях, выросших на его песнях и стихах, о красивой французской истории главной любви его жизни с Мариной Влади. Поэтому в исполнении актёров театра КХАТ будут звучать классические и современные, украинские, русские и французские романсы, стихи и песни разных лет.

Романс - это песня, рассказанная душой. Всем, кто любит этот жанр, советуем не пропустить нашу необычную премьеру.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

...И свято верю в чистоту снегов и слов! відбудеться 25 січня 2015, 19:00, неділя в Дом Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+