У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Коляда

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» запрошує на Новорічні свята українців «Коляда», 28 грудня 2014 року в приміщенні Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
 
Режисер-постановник - народний артист України, Микола Буравський.
За участю режисера - Василя Вовкуна.
Балетмейстер-постановник - заслужений артист України, В’ячеслав Вітковський.
Музика народна.
Вистава йде під супровід оркестру народних інструментів.
Керівник оркестру - Юрій Мілевський.
 
Новорічно-різдвяні свята завжди вирізняються з-поміж інших свят року. В стародавні часи вони розпочиналися у грудні відзначенням свята Андрія Первозваного і закінчувались у січні Водохрещею.
 
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» створив неповторну новорічно-різдвяну містерію «Коляда». Це Театралізована програма, що відтворює різдвяні та новорічні звичаї, обряди з колядками, щедрівками, хороводами, піснями та запальними танцями. Інсценізовані на високому професійному і художньому рівні складні зразки фольклорної спадщини розкривають особливості культурно-історичних традицій українського народу. Вистава відроджує призабуте із безцінних народних скарбів.
 
Сорок професійних співаків, музикантів і танцюристів сценічними засобами занурять Вас в народні обряди, звичаї, ритуали та розкриють Вам усі грані унікального колориту України. Зимовий народний танець «Метелиця», обрядова народна гра «Калита», відзначення свята Святого Миколая, родинний затишок у «Свят-вечір» все це реалістично відтворено в яскравій «Коляді».
 
Дійові особи та виконавці: 
 
А.Пахомов - заслужений артист, артист театру «Берегиня».
Н.Буравська - заслужена артистка, артистка театру «Берегиня».
М.Карагода - артистка театру «Берегиня».
Р.Скорик - артист театру «Берегиня».
Та інші актори театру «Берегиня».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Коляда відбудеться 28 грудня 2014, 19:00, неділя в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+