Коляда

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» запрошує на Новорічні свята українців «Коляда», 28 грудня 2014 року в приміщенні Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
 
Режисер-постановник - народний артист України, Микола Буравський.
За участю режисера - Василя Вовкуна.
Балетмейстер-постановник - заслужений артист України, В’ячеслав Вітковський.
Музика народна.
Вистава йде під супровід оркестру народних інструментів.
Керівник оркестру - Юрій Мілевський.
 
Новорічно-різдвяні свята завжди вирізняються з-поміж інших свят року. В стародавні часи вони розпочиналися у грудні відзначенням свята Андрія Первозваного і закінчувались у січні Водохрещею.
 
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» створив неповторну новорічно-різдвяну містерію «Коляда». Це Театралізована програма, що відтворює різдвяні та новорічні звичаї, обряди з колядками, щедрівками, хороводами, піснями та запальними танцями. Інсценізовані на високому професійному і художньому рівні складні зразки фольклорної спадщини розкривають особливості культурно-історичних традицій українського народу. Вистава відроджує призабуте із безцінних народних скарбів.
 
Сорок професійних співаків, музикантів і танцюристів сценічними засобами занурять Вас в народні обряди, звичаї, ритуали та розкриють Вам усі грані унікального колориту України. Зимовий народний танець «Метелиця», обрядова народна гра «Калита», відзначення свята Святого Миколая, родинний затишок у «Свят-вечір» все це реалістично відтворено в яскравій «Коляді».
 
Дійові особи та виконавці: 
 
А.Пахомов - заслужений артист, артист театру «Берегиня».
Н.Буравська - заслужена артистка, артистка театру «Берегиня».
М.Карагода - артистка театру «Берегиня».
Р.Скорик - артист театру «Берегиня».
Та інші актори театру «Берегиня».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Коляда відбудеться 28 грудня 2014, 19:00, неділя в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram