У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Неллі Кушнір

10 січня 2015, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

10 січня 2015 року  у  Будинку  актора  відбудеться  концерт  Неллі Кушнір.
 
В концерті прозвучать ліричні, мелодійні, задушевні естрадні пісні про зустрічі і розлучення, про кохання. Пісні на власні  вірші та на слова інших поетів перенесуть глядача у шкільні роки та спогади про матір, нагадають «курортні романи». Неллі є автором  і виконавицею  всесвітньо  відомої  і  улюбленої  пісні «Курортный роман». 
 
У концерті приймають участь виконавці пісень Н. Кушнір: талановита молодь - лауреати Міжнародних та Всеукраїнських пісенних фестивалів, учасники Зразкового театру естради «Фабрика зірочок», учасники студії естрадного вокалу «Діамант».
 
Слухайте та насолоджуйтесь чарівним голосом і мелодіями Неллі Кушнір.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Неллі Кушнір відбудеться 10 січня 2015, 19:00, субота в Дом Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.