У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Муж по недоразумению

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Премьера! Киевский театр «Визави» приглашает на спектакль «Муж по недоразумению». 24 декабря 2014 года на сцене Центрального Дома Художника.
 
Тамара Морозова - «Муж по недоразумению».
Авантюрная комедия.
 
Постановка - Евгения Морозова.
 
Не часто встретишь мужчину, который был бы женат на двух женщинах одновременно. Правда, милые дамы не догадываются о существовании друг друга. Обе супруги прелестны, милы и очаровательны, но один маленький недостаток мешает осуществиться семейному счастью. Жены хотят от мужа не любви, не преданности и даже не романтических путешествий, а только денег, денег и денег. Поэтому наш двоеженец приходит к единственно верному решению - покинуть этот мир навсегда… Умереть! Само собой - фиктивно. Однако женам об этом знать не следует. Кого же он встретит в своей новой подпольной жизни, полной неожиданных перипетий и хитроумных сплетений? Конечно же еще одну женщину… Но, чтобы встретить настоящую любовь, герою придется снять брюки и надеть цыганскую юбку и браслеты… Ведь гадалкам верят охотно…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Муж по недоразумению відбудеться 24 грудня 2014, 19:00, середа в Центральний будинок художника. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+