Муж по недоразумению

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Премьера! Киевский театр «Визави» приглашает на спектакль «Муж по недоразумению». 24 декабря 2014 года на сцене Центрального Дома Художника.
 
Тамара Морозова - «Муж по недоразумению».
Авантюрная комедия.
 
Постановка - Евгения Морозова.
 
Не часто встретишь мужчину, который был бы женат на двух женщинах одновременно. Правда, милые дамы не догадываются о существовании друг друга. Обе супруги прелестны, милы и очаровательны, но один маленький недостаток мешает осуществиться семейному счастью. Жены хотят от мужа не любви, не преданности и даже не романтических путешествий, а только денег, денег и денег. Поэтому наш двоеженец приходит к единственно верному решению - покинуть этот мир навсегда… Умереть! Само собой - фиктивно. Однако женам об этом знать не следует. Кого же он встретит в своей новой подпольной жизни, полной неожиданных перипетий и хитроумных сплетений? Конечно же еще одну женщину… Но, чтобы встретить настоящую любовь, герою придется снять брюки и надеть цыганскую юбку и браслеты… Ведь гадалкам верят охотно…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Муж по недоразумению відбудеться 24 грудня 2014, 19:00, середа в Центральний будинок художника. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram