У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Дмитро та Назарій Яремчуки «Моя Україна - велика родина»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Дорогі друзі. 5 грудня 2014 рокув Києві, у Великому залі Національної музичної академіїї України (зал Консерваторіїї), відбудеться концерт заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків «Моя Україна - велика родина».
 
Концерти проходять в рамках Всеукраїнського туру, який протягом року пройшов в багатьох містах різних областей України. Звернення до таких важливих тем, як любов до рідної землі, рідної країни, родини, сім’ї, матері стало головним лейтмотивом всеукраїнського туру. З концертами Дмитро та Назарій Яремчуки побували не лише на великих сценах, але і у військових госпіталях, де співали для поранених солдатів української армії. 
 
Частину коштів з концертів буде направлено на придбання ліків та медикаментів для поранених солдатів, які лікуються у військових госпіталях.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Дмитро та Назарій Яремчуки «Моя Україна - велика родина» відбудеться 5 грудня 2014, 19:00, п’ятниця в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.