Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Хаос. Жінки на межі"

30 липня 2021, 19:00, п’ятниця
У продажу залишилось 221 квиток
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 350 грн
Інші дати
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Героїні вистави «Хаос» хочуть кинути все до дідька і зайнятися коханням. Вони красиві і страшенно самотні. Причини їх неврозів банальні: звільнення, розлучення, діти, чоловіки, подружні зради, липучі начальники і абсурдні чиновники.
 
«Хаос» за п'єсою Міка Мюллюахо (Фінляндія) – провокаційний спектакль про сучасних жінок, у кожної з яких є своя історія. Цілком успішні сучасні дами – психотерапевт, журналіст і вчитель – намагаються розібратися в своєму житті. Вони досягли 30-річного рубежу, а до сорока їм ще далеко. Вони домоглися стабільного соціального статусу, але... Цього недостатньо для щастя.
 
«Хаос» – справжній посібник для жінок на межі зриву.
 
На сцені:
 
Катерина Кістень
Віталіна Біблів
Анна Кузіна
Дмитро Олійник 
Насолоджуйтеся! 
 
Рекомендуємо вечерю за спеціальним театральним меню.
 
Працюємо відповідно до вимог МОЗ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Хаос. Жінки на межі" відбудеться 30 липня 2021, 19:00, п’ятниця в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

23 травня, 19:00
Київ Будинок офіцерів ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 78
Питання? Відповідь!
+