Інформація щодо обмеження масових заходів!

Бал маленьких принцев и принцесс (7 апреля, 16:00)

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Если Вашим детям от 3 до 8 лет, и они настоящие принцы и принцессы, любят наряжаться, танцевать, веселиться, выигрывать призы, общаться, учиться новому и интересному, тогда мы приглашаем вас 7 апреля 2012 года  в 12:00 и 16:00 в Киевском Академическом Кукольном Театра (ул. Грушевского, 1-а) на ежегодное благотворительное мероприятие "Бал маленьких принцев и принцесс".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Бал маленьких принцев и принцесс (7 апреля, 16:00) відбудеться 7 квітня 2012, 16:00, субота в Київський Академічний Ляльковий Театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.