Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Балет «Дон Кіхот»

24 квітня 2021, 19:00, субота
У продажу залишилось 664 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Інші дати
Бронь На касу
48
годин

Про подію

24 і 25 квітня 2021 року в Жовтневому Палаці відбудеться балет «Дон Кіхот»  в Києві! Феєрична вистава приїде у Київ в рамках гастролі Львівської опери і закружить вас у вихорі іспанських емоцій і пристрастей. У Києві ви побачите хореографічну редакцію Юліани Малхасянц. І звичайно, вас  не залишить байдужими майстерність танцівників Львівського Національного оперного театру.
 
Балет Львівської опери
Балет «Дон Кіхот» за мотивами твору Сервантеса - це Іспанія, як вона є. Запальні, насичені почуттями мелодії, яскраві декорації, пишні вбрання і танці з присмаком південного колориту. Недарма цей балет став визнаною в усьому світі класикою і окрасою провідних театрів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Балет «Дон Кіхот» відбудеться 24 квітня 2021, 19:00, субота в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

25 березня, 18:30
Одеса Одеський театр опери та балету ціна: від 50 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 439
25 квітня, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 730
Питання? Відповідь!
+