У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

KIEV TYAZH FEST

19 жовтня 2014, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

19-го октября в клубе "Юность" впервые пройдет KIEV TYAZH FEST - фестиваль сконцентрирован на развитие отечественной тяжелой музыки!
Все уже изголодались по мощным концертам в Киеве. И поскольку западные артисты сейчас с трудом едут в Украину мы решили собрать ярких представителей украинской тяж-сцены в одном месте! Встречайте - 7 киевских банд, которые покажут на что способна наша тусовка!
SUPPORT YOUR LOCAL SCENE. Всем TYAZH!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

KIEV TYAZH FEST відбудеться 19 жовтня 2014, 19:00, неділя в Клуб "Юность". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+