У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Рок-оркестр «НАОНІ»

31 жовтня 2014, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

31 жовтня 2014 року в Центральному будинку офіцерів відбудеться концерт-презентація абсолютно нового унікального проекту. Національний Академічний Оркестр народних інструментів України «НАОНI», презентує нову концертну програму, яка складається з всесвітньо відомих рок хітів.
 
Ви уявляєте як може звучати Рок на українських народних інструментах? Якщо ні, чекаємо вас.
 
Не дивлячись на таку довгу, академічну і консервативну назву оркестру із запахом нафталіну, виявилося що там працює багато молодих абсолютно безбашенних професіоналів, заслужених та народних артистів, абсолютних фанатів своєї справи. Особисто для мене це було відкриттям минулого року, хоча оркестру більше 50 ти років, але уявити було складно, що на музейних експонатах можна грати сучасну музику)))  Більше 40 українських народних інструментів, назва яких навіть не всі профі знають, оживають як актори в театральній дії граючи кожен свою роль у масштабному поданні оркестру.
 
Виявляється унікальність української культури, не тільки в її глибокому корінні, що бере витоки ще з трипільської культури (4тис. років до нашої ери), але це і ковток свіжого повітря в умовах тотальної урбанізації та айфонізаціі сучасності.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Рок-оркестр «НАОНІ» відбудеться 31 жовтня 2014, 19:00, п’ятниця в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.