У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Монологи вагины

9 жовтня 2014, 19:30, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Спектакль-эпатаж «Монологи вагины». 09 октября 2014 року. На сцене артхаус-кинотеатра «Кинопанорама».
 
Режиссер Джулиано ди Капуа в очередной раз привозит в Киев русское прочтение известного проекта, которому аплодировали мировые столицы от Лондона до Нью-Йорка.
 
«Монологи вагины» - нашумевшая пьеса Ив Энцлер, которая «взорвала» весь мир, была награждена премией Obie Award и породила движение «День V», цель которого - защищать женщин во всем мире от насилия и оказывать поддержку тем, кто уже от него пострадал.
«Монологи вагины» пронизаны любовью к женщине, её женской сущности и предназначению. Женщина прекрасна, ей не нужно стыдиться того, что она - такая, какая она есть, и именно об этом хочет рассказать в своей постановке Джулиано Ди Капуа.
Спектакль смешит, печалит, шокирует, задевает, и, в конечном итоге, отлично развлекает. С 2005 года спектакль успешно идёт в России.
В сентябре 2006 года был отмечен как «Самый инновационный проект года» премией «Эмоция».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Монологи вагины відбудеться 9 жовтня 2014, 19:30, четвер в Кінопанорама (Великий зал). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.