У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лекция «Успех в жизни и влияние кармы»

8 серпня 2014, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

8 августа в 19:00 в киевском планетарии ATMASFERA 360 прочтет лекцию ученик Далай Ламы – Лама Таши Тсеринг Ринпоче, широко известный Целитель, Мастер и Учитель Тибетских Рэйки, Астролог, последователь традиции Нигмапа. 
 
Его мощная энергия, глубинные знания тибетской астрологии и медицины откроют для Вас ответы на многие вопросы, связанные с духовным развитием и физическим здоровьем, взаимоотношениями в паре и энергией достижения целей, их взаимосвязью с законами судьбы и кармы.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Лекция «Успех в жизни и влияние кармы» відбудеться 8 серпня 2014, 19:00, п’ятниця в Кинотеатр «ATMASFERA 360». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+