Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава «Жінка над нами»

11 квітня 2020, 20:00, субота
Перейти до вибору квитків
Інші дати
Інформація уточнюється

Про подію

У концертно-театральному центрі Freedom Hall (Фрідом Холл) відбудеться прем’єрна вистава «Жінка над нами» в Києві, за участі Лілії Ребрик, Костянтина Костишина і Леся Задніпровського. На вас чекає пристрасна італійська комедія, головна роль у якій, звичайно, належить жінці!
 
Вистава за участі Л. Ребрик, К. Костишина, Л. Задніпровського
Молода журналістка Паола закохує у себе поважного політика Леоне. Але як отримати прихильність жінки, якщо у вас дуже велика різниця у віці? Її треба приголомшити та здивувати. Леоне домовляється з молодим та невідомим письменником П’єтро про те, що буде видавати його твори під своїм ім’ям, а натомість — добре платитиме. Сюжет розгортається наступним чином — Леоне отримує славу, а П’єтро отримує прихильність Паоли. Однак, не все так просто, адже ця жінка веде подвійну гру…. Сміх, сльози, несподівані повороти сюжету, тут буде все!
 
В ролях:
Леоне — народний артист України Лесь Задніпровьский
П’єтро — Костянтин Костишин
Паола — Лілія Ребрик

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава «Жінка над нами» відбудеться 11 квітня 2020, 20:00, субота в Культурний центр Freedom Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+