Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Київський театр «Тисячоліття». Неймовірні пригоди Аліси

10 жовтня 2020, 13:00, субота
У продажу залишилось 70 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 120 грн
Інші дати
Тривалість
01:00
Без антракту
Бронь На касу
48
годин
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 22 БЕРЕЗНЯ 2020 13:00 НА 10 ЖОВТНЯ 2020 13:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
Казка за мотивами казок Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес» і «Аліса в задзеркаллі».
 
Режисер - Надія Ільченко.
Постановник - Театр «Тисячоліття».
 
Запрошуємо відвідати дитячий музично-ігрову вистава «Неймовірні пригоди Аліси», який особливо сподобається маленьким глядачам, за мотивами казок «Аліса в країні чудес» і «Аліса в задзеркаллі» Льюїса Керролла.
 
Зазирнути з іншого боку казки, опинитися в її чарівному світі хоча б на кілька годин - хто ж не мріяв про це? І не просто подивитися, а взяти безпосередню участь, допомогти головним персонажам, відчути себе героєм ... Маленька дитина (а може і не зовсім маленька), потрапивши з батьками в вир казкових пригод, назавжди запам'ятає яскраві враження і, що найголовніше, зробить для себе корисні висновки.
 
Ми, а це Театр «Тисячоліття» запрошуємо великих і маленьких глядачів на яскраву ігрову шоу-програму «Неймовірні пригоди Аліси». Тут Вас чекають цікаві конкурси, танцювальні майстер-класи ... і все це вплетено в улюблений сюжет вічно прекрасних казок «Аліса в країні чудес» і «Аліса в Задзеркаллі». Розважати, дивувати і відкривати нові старі життєві істини герої шоу-програми будуть разом з маленькими глядачами, які не тільки підкажуть Алісі, як впоратися з усіма завданнями, а й допоможуть повірити в себе і стати Королевою!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Київський театр «Тисячоліття». Неймовірні пригоди Аліси відбудеться 10 жовтня 2020, 13:00, субота в Малий зал НПМ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

10 жовтня, 15:00
Київ Малий зал НПМ "Україна" ціна: від 120 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 86