У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

GUANO APES

30 травня 2014, 20:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Guano Apes возвращаются в Киев. Немецкие альтернативщики во главе с Сандрой Насич вновь едут в наши края.
 
Концерт в честь 20-летия группы состоится 30 мая в клубе «Юность». Guano Apes намерены порвать киевскую публику в четвертый раз. До этого команда трижды (январь 2010 года, апрель 2011 года и май 2012 года) с успехом выступила в Киеве. В прошлом году Guano Apes отыграли на фесте The Best City 2013 под Днепропетровском.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

GUANO APES відбудеться 30 травня 2014, 20:00, п’ятниця в Клуб "Юность". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+