У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сергей Пенкин

25 квітня 2014, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Золотой голос Росси - Сергей Пенкин на сцене МЦКиИ «Октябрьский Дворец», 25 апреля 2014 года.

Сергей Пенкин – один из самых ярких и необычных артистов российской эстрады. В конце 80-х, в период становления российского шоу-бизнеса, Сергей всегда был на шаг впереди своих коллег. Использовал в концертном шоу шокирующие костюмы,  яркие цвета, необычные головные уборы. Такие были разве что у Элтона Джона, Майкла Джексона или Боя Джорджа. Пенкин действительно был в авангарде, и первым, из тогда еще советских артистов, вышел на сцену в столь смелом образе. Публика, уставшая от гимнов и серых будней, приняла артиста мгновенно и по достоинству оценила его творчество - концерты Сергея Пенкина неизменно собирают аншлаги. Певец идет в ногу со временем, делая при этом то, что подсказывает  сердце. 

Концерты Сергея Пенкина - завораживающие шоу.  Красивые,  стильные, оригинальные. Сергей умеет очаровать  публику ярким сценическим образом и, конечно же, своим уникальным голосом – певец занесен в Книгу рекордов Гинесса как обладатель голоса с неповторимым диапазоном в четыре октавы.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Сергей Пенкин відбудеться 25 квітня 2014, 19:00, п’ятниця в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.