У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"На-на", "Земляне", "Ненси"

12 квітня 2014, 20:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Грандиозным шоу «Парад Легенд» порадует Киевлян и гостей столицы 12 апреля,в День Космонавтики,  concert-hall STEREO PLAZA . В самом романтическоми космическомконцерте года, берут участие легендарные коллективы 90-х: «На-На», «Земляне» и «Нэнси»!

Это не просто концертная программа - это уникальный музыкальный проект, культивирующий стиль «Ретро». Вы услышите песни, которые всколыхнут память и вернут вас в мир вашей молодости. Вас ожидает феерический микс драйва, отличного настроения и родной, любимоймузыки. 

Песни, которые пришли из далеких 90-х, но такие любимые и знакомые нам до сих пор. Ну кто не пел под гитару «Дым сигарет с ментолом…» группы «Ненси»? Или не отрывался на дискотеке под На-Найскую «Фаину»? А «Земля в иллюминаторе» … так, кажется она никогда и не сходила с трасляций.. Ее слова знают наши дети, ее перепели сотни раз. 

И вот впервые!!! На одной сцене!!! Легенды нашей молодости в единственом совместном живом концерте!!! 

12 АПРЕЛЯв День Космонавтики!!! Сoncert-hall STEREO PLAZA. Грандиозное шоу «Парад легенд»!!! Пр. Краснозвездный 119.

 ВЗЛЕТАЕМ в 20.00!Подарите своим любимым этот романтический вечер!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

"На-на", "Земляне", "Ненси" відбудеться 12 квітня 2014, 20:00, субота в Stereo Plaza. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+