У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

JACK STRIFY

7 лютого 2014, 20:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Неповторимый голос Cinema Bizarre снова звучит в полную силу! Бессменный вокалист этой популярной немецкой группы - JACK STRIFY - возвращается на сцену со своим новым концертным шоу Strange New World. И первой, кто увидит его, станет Украина! Новая концертная программа JACK STRIFY включит в себя не только сольные работы музыканта, но и, конечно же, полюбившиеся хиты Cinema Bizarre! JACK STRIFY со своими музыкантами выйдет на сцену киевского Caribbean Club 07 февраля!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

JACK STRIFY відбудеться 7 лютого 2014, 20:00, п’ятниця в Caribbean Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+