У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

W.A.S.P.

21 травня 2014, 20:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

W.A.S.P. Они стояли у истоков самых скандальных шоу за всю историю рок-музыки! Ритуальные убийства животных на сцене, куски сырого мяса, летящие в зал, полуобнаженные девушки - это вс то, что вкупе с потрясающей музыкой принесло W.A.S.P. любовь и ненависть по всему миру. "We Are Sexual Perverts" ("Мы сексуальные извращенцы"), - заявляли музыканты, предлагая публике одну из расшифровок названия группы. Запрещнные повсюду и везде они благодаря своей музыке нашли дорогу к своему слушателю и вот уже более тридцати лет сокрушают наше сознание лучшими рок-песнями, которые знало человечество! В 2014 году нам с вами представляется отличная возможность "вспомнить вс"!

"W.A.S.P. с огромным предвкушением ждт начала своего Мирового тура 2014, который стартует в России, Украине и Беларуси. Прошло два года со времени нашего прошлого приезда, и у нас отличные воспоминания о концертах, которые мы отыграли у вас за все прошедшие годы. Берегитесь - мы возвращаемся, чтобы причинить боль!" / Blackie Lawless

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

W.A.S.P. відбудеться 21 травня 2014, 20:00, середа в Bingo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.