Суп из канарейки

13 лютого 2014, 19:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Премьера!!! Комедия Милоша Радовича «Суп из канарейки». 13 февраля 2014 года на сцене Центрального дома офицеров.
 
«Суп из канарейки» острое блюдо со слезами и смехом
 
Перевод - Сергей Гирин.
Режиссер - Роман Самгин.
Художник - Анастасия Нефедова.
Балетмейстер - Олег Глушков.
 
Как известно, подавляющее большинство женщин считают гражданский брак не слишком надежной семейной гаванью. И, напротив, подавляющее большинство мужчин почему-то придерживаются прямо противоположного мнения.
 
Герои спектакля «Суп из канарейки» прожили в гражданском браке долгие 13 лет, пока не отважились переступить порог знаменитого казенного заведения под названием ЗАГС. Но станут ли гарантией их семейного счастья белое платье, свадебный марш и штамп в паспорте? До регистрации  брака остается всего пять минут и у героев еще есть возможность заглянуть вперед в их будущую законную семейную жизнь… 
 
В ролях:
 
Народная артистка РФ Татьяна Васильева
Народный артист РФ Игорь Скляр
Максим Дорофеев
Егор Моисеев

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Суп из канарейки відбудеться 13 лютого 2014, 19:00, четвер в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+