Балет "Лебедине озеро"

Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Любов тут, як і в житті - це і мимовільне зрада, і містика, і смертельний поєдинок, з якого герой, Принц, виходить переможцем. Але більш за все в цій вічній балетної історії тягне по-перше, Лебідь - загальновизнаний символ балету. Ця красива птиця з подовженою граціозно вигнутою шиєю і білим оперенням нагадує якесь фантастична істота напівдівчина, полуптіци. По-друге, не перестає дивувати пластика рухів балерини-лебедя: то плавних і рвучких, то виконаних смутку і агресії. І нарешті, тягне, не перестаючи, музика Чайковського, її Всепокоряющая поезія і сповнений таємниці образ жінки Лебедя, їм створений. Але як сказав хореограф Дж. Баланчин, «чим менше сказано про балет, тим приємніше його побачити на власні очі».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Балет "Лебедине озеро" відбудеться 20 вересня 2019, 19:00, п’ятниця в Національна опера України ім Т.Г. Шевченко. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+