Балет "Жізель"

Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

28 вересня на головній сцені України грандіозна подія!
 
Краща балерина України! Катерина Кухар та Микола Городиський в балеті «Жізель»!
 
28 вересня на сцені Національної опери України - балет «Жізель» у виконанні прими балерини Національної опери України Катерини Кухар і прем'єра театру San Francisco Ballet Миколи Городиський.
 
Микола Городиський народився в Україні і в віці 1 року батьки забрали його і переїхали на постійне місце проживання в Аргентину. Він яскрава фігура в світі балету. Молодий, але дуже талановитий і перспективний танцюрист. Аргентинська балетна школа разом з українським корінням зробили свою справу. Високий стрибок, численне обертання і південний темперамент. Він працював в таких театрах як Віденська Опера, Театр Колон і багато Дрига. У Києві Микола виконає партію Альберта в парі з видатною українською балериною Катериною Кухар (Ekaterina Kuhar). Завдяки її імені у балетного мистецтва в Україні стало більше шанувальників. Катерина Кухар танцює в парі з такими зірками балету як: Олександр Стоянов, Джозеф Гатті, Адамжан Бахтіяр.
 
Про виставу:
 
«Жізель» - це справжній французький балет, драматична казка про кохання під музичні мотиви класика Адольфа Адана. Світова прем'єра пройшла в 1842 році, в Парижі. З тих пір цей класичний балет є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Створено вистава за мотивами легенди, яку свого часу передав Генріх Гейне.
 
У легенді розповідається історія про Віллісів - загиблих молодих незаміжніх дівчат, яких зрадили їхні кохані. Не витримавши зради, дівчата вмирали і перетворилися в мстивих і жорстоких духів - Вілліс, які ночами вбивали молодих чоловіків.
 
Музика: Адольфа Адана
Хореографія: Маріуса Петіпа, Жюля Перро, Жана Кораллі
Лібрето: Теофіля Готьє, Жюля-Анрі Сен-Жоржа, Жана Кораллі за легендою Генріха Гейне

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Балет "Жізель" відбудеться 28 вересня 2019, 19:00, субота в Національна опера України ім Т.Г. Шевченко. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+