У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Саломея

24 червня 2014, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

ПЕРЕНОС на 6 ноября 2014 г.

З репетиційних записів:

«Таємниця любові більше, ніж таємниця смерті», - говорить Соломія за кілька миттєвостей перед своєю смертю, коли життя її вже закінчилася, а смерть торкнулася її своєю тінню і дала їй свою мудрість ...

У любові немає людського обличчя. У неї тільки є лик Бога і лик Диявола. Любов невимовна і нез'ясовна, і що б не говорити про Любов, її НЕ замкнешь в Слова, як не розповіси Музику і не намалюєш Сонце. Але тільки одне вірно: таємниця любові більше, ніж таємниця смерті, бо Серце захоче жити і померти заради кохання, але не захоче жити без любові. У розкішній панорамі, виконаної яскравого безумства, Оскар Уайльд показав нам лик диявола в любові.

Любов іноді призводить до божевілля . Іноді ? Бути може , завжди? Заради любові здійснимо геройство , і заради любові здійснимо злочин , заради однієї хвилини любові створимо життя, і розтопчемо життя. У цьому любов.розтопчемо життя. У цьому любов.

 

 

 

 

 

Звернення Р. Віктюка до глядачів:СОЛОМІЯ

http://www.youtube.com/watch?v=v93P-mj67i4

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Саломея відбудеться 24 червня 2014, 19:00, вівторок в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.