У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

LEAVES’ EYES

8 березня 2014, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Проект LEAVES’ EYES возник в результате творческого тандема супругов – Лив Кристин, экс-вокалистки наикультовейшей норвежской готик-дум группы Theatre Of Tragedy и Алекса Крулла, лидера немецкой группы Atrocity, чьи музыканты вошли в сопровождающий состав Leave’s Eyes. Так зародилась новая суперзвездная группа, ставшая сенсацией на мировой готик-металлической сцене. Музыка LEAVES’ EYES проникнута духом старинных легенд и сказаний, торжественной и в то же время романтической атмосферой. 
  
8 марта Лив Кристин и ее группа поведают нам о бескрайних просторах моря, кораблях викингов и волшебных краях. Благодаря неповторимому вокалу Лив Кристин и высочайшему профессионализму ее нынешнего состава вы попадете в настоящую сказку.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

LEAVES’ EYES відбудеться 8 березня 2014, 19:00, субота в Bingo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+